Świetlica

UWAGA ZMIANA!!

GODZINY PRACY ŚWIETLICY SZKOLNEJ DLA KLAS 0 – III (budynek 51)

w roku szkolnym 2020/ 2021

 od dnia 09.11.2020 r.

 

Poniedziałek:

7.00 – 8.00 – p. Beata Fiszer

13.00 – 14.30 – p. Ewa Gawryszewska 

Wtorek:

7.00 – 8.00 – p. Ewa Gawryszewska

12.45 – 13.05 – p. Katarzyna Brodowska

13.05 – 13.40 – p. Beata Fiszer

13.40 – 14.25 – p. Katarzyna Żebrowska  

Środa:

7.00 – 8.00 – p. Beata Fiszer

12.40 – 14.20  – p. Katarzyna Brodowska

Czwartek:

7.00 – 8.00 – p. Ewa Gawryszewska

12.35 – 13.00 – Beata Fiszer 

13.00 – 13.30 – p. Ewa Gawryszewska

13.30 – 14.30 – p. Beata Fiszer

Piątek:

7.00 – 8.00 – p. Beata Fiszer

12.45 – 14.30 – p. Katarzyna Żebrowska

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Godziny pracy świetlicy szkolnej

Poniedziałek:

7.00 – 9.00

10.00 – 15.35

 

Wtorek:

7.00 – 9.00

10.35 – 15.35

 

Środa:

7.00 – 9.50

 

12.25 – 15.35

 

Czwartek:

7.00 – 9.00

11.35 – 15.35

 

Piątek:

7.00 – 9.00

11.30 – 15.35

 


 Godziny pracy świetlicy w oddziałach przedszkolnych

 

Poniedziałek:

7.00 – 8.00 – p. Beata Fiszer

11.35 – 12.00 - p. Beata Fiszer

12.00 – 15.30 – p. Ewa Gawryszewska

 

Wtorek:

7.00 – 8.00 – p. Ewa Gawryszewska

12.30 – 13.05 – p. Katarzyna Brodowska

13.05 – 13.40 – p. Beata Fiszer

13.40 – 15.30 – p. Katarzyna Żebrowska

 

Środa:

7.00 – 8.00 – p. Beata Fiszer

12.30 – 15.30 – p. Katarzyna Brodowska

 

Czwartek:

7.00 – 8.00 – p. Ewa Gawryszewska

11.35 – 12.00 – p. Katarzyna Żebrowska

11.50 – 12.00 – p. Katarzyna Brodowska

12.00 – 13.00 - p. Beata Fiszer

13.00 – 13.30 – p. Ewa Gawryszewska

13.30 – 15.30 – p. Beata Fiszer

 

Piątek:

7.00 – 8.00 – p. Beata Fiszer

10.35 – 11.30 – p. Tomasz Niedośpiał

11.30 – 11.45 – p. Katarzyna Brodowska

11.45 – 12.45 – p. Ewa Gawryszewska

12.45 – 15.30 – Katarzyna Żebrowska